Comarch Optima demo

Przetestuj Comarch ERP Optima Demo

Zapraszamy do pobrania i przetestowania darmowej wersji Comarch Optima demo. Program dostępny jest przez 60 dni (rozpiętość dat pomiędzy dokumentami wystawionymi w wersji demonstracyjnej programu nie może być większa niż 60 dni). Posiada pełną funkcjonalność, dostępne są wszystkie moduły tj. Handel, Płace i Kadry, Księga Handlowa, Środki Trwałe, Business Intelligence czy CRM. Wersja demo nie umożliwia: pobierania danych z GUS, automatycznego pobierania kursów walut NBP, współpracy z kasami fiskalnymi. System daje możliwość wygenerowania pliku JPK i jego przejrzenie, ale nie można go wysyłać.

Zachęcamy do zapoznania się z programem. Korzystając z tej wersji nasi klienci mogą przetestować ją za pośrednictwem Internetu w ramach usługi Comarch Cloud. Comarch ERP Optima Online demo również posiada pełną funkcjonalność, ale dostępna jest tylko przez 30 dni.

 

Pobierz demo Comarch ERP Optima

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące programu Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP Optima demo lub chciałbyś się dowiedzieć więcej o ich możliwościach skontaktuj się z nami.