Comarch ERP Optima

ERP SYSTEM Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce system do zarządzania firmą. Oferujemy program małym i średnim przedsiębiorstwom z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Comarch Optima składa się z modułów, które możemy bardzo łatwo i dowolnie rozbudować, a ich pełna integracja oraz jedna baza danych sprawia, że dane wprowadzane są do systemu tylko raz. Nowoczesny i elastyczny oraz zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi. 

 

Model stacjonarny, a może chmura?

Program Comarch Optima dostępny jest w dwóch modelach: stacjonarnym oraz w modelu online, czyli chmurze. Oba typy posiadają te same moduły oraz funkcje, ale to model w chmurze stał się bardziej popularny. Umożliwia kompleksowe zarządzanie procesami w firmie przez Internet. Jego główną zaletą jest instalacja oprogramowania oraz praca, która odbywa się na serwerach dostawcy usługi, a nie na komputerze użytkownika. Aby móc korzystać z programu Comarch ERP Optima w chmurze wystarczy połączyć się z bazą programu, do czego służy aplikacja Comarch ERP Optima SaaS. Do wykonania takiego połączenia potrzebny jest komputer oraz dostęp do Internetu.

Zalety korzystania z programu w modelu online – chmurze:

 • Mobilność – możemy korzystać z programu i mieć dostęp do swojej firmy w dowolnym miejscu i czasie. 
 • Brak zakupu serwera – program dla firm znajduje się na serwerach producenta firmy Comarch.
 • Możliwość dowolnej rozbudowy modułów.
 • Dwie możliwości kupna: miesięczna, stała opłata za program lub kupno całej licencji programu.

 

Moduły dostępne w Comarch Optima:

 • Księgowość jest modułem do prowadzenia uproszczonej i pełnej księgowości oraz zarządzania środkami trwałymi.
 • Handel i magazyn to kompleksowe rozwiązanie handlowo-magazynowe, obsługa sprzedaży detalicznej i mobilny program do inwentaryzacji.
 • Płace i Kadry, czyli obsługa m.in. procesu kadrowo-płacowego wraz z opcjonalnym portalem pracownika dostępnym z przeglądarki internetowej.
 • Rozwiązania dla biur rachunkowych, czyli prowadzenie księgowości, kadr i płac, elektroniczna wymiana dokumentów oraz proste tworzenie różnorodnych analiz.
 • CRM i serwis, czyli narzędzie do obsługi kontaktów z klientami i tworzenia ofert oraz obsługi serwisowej w dowolnej branży.
 • Raportowanie i analizy, czyli intuicyjne narzędzia do budowy analiz i raportów, dostępne w przeglądarce internetowej lub na pulpicie komputera.
 • Rozwiązania mobilne – jest to pakiet aplikacji na urządzenia mobilne pozwalający na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa z każdego miejsca.
 • Sprzedaż w internecie – rozwiązania do skutecznej sprzedaży w kanale internetowym, zarówno dla klientów detalicznych jak i biznesowych.

 

Zachęcamy do wdrożenia programu. Z nim zaoszczędzisz czas, pieniądze, zyskasz nowych klientów oraz będziesz miał dostęp do szczegółowych analiz danych dotyczących Twojej firmy. Zainwestuj w system, który przyniesie Tobie, Twojej firmie i Twoim pracownikom same korzyści.

 

Zapoznaj się z cennikiem Comarch ERP Optima

Chcesz zamówić Comarch ERP Optima? Kliknij w poniższy PRZYCISK

lub skontaktuj się z nami.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub wypróbować wersję demo programu Comarch ERP Optima? Kliknij w poniższy link
Comarch Optima Demo