Firma

ERP

Wdrażamy systemy informatyczne dla firm i medycyny, które przynoszą naszym klientom korzyści oraz pomagają efektywniej zarządzać przedsiębiorstwem.
Nasze największe doświadczenia obejmują kompleksowe wdrożenia systemów Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima oraz Optimed24.
Zaktualizujemy i dopasujemy wszystko do potrzeb Twojej firmy, aby w pełni wykorzystać jej potencjał.

Zespół ERP System

Codziennie wspieramy naszych klientów w trakcie obsługi systemów Comarch. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Zapewniamy, że nasze usługi świadczone są rzetelnie i przede wszystkim terminowo.

ERP

Praca z nami jest łatwa i przynosi efekty. Jesteśmy grupą bardzo otwartych i komunikatywnych ludzi, którzy dojdą do porozumienia ze wszystkimi. Dzięki dobrym relacjom jesteśmy w stanie szybko określić potrzeby każdego klienta.

Klienci ERP System

Jeśli jesteś naszym Klientem to skorzystaj z systemu obsługi zgłoszeń ERP System. Lata doświadczeń w świadczeniu usług doradczych przyczyniły się do udoskonalenia jakości udzielanych przez nas porad. Staramy się przystępnie wyjaśniać, krok po kroku, kolejne procedury postępowania, które rozwiążą wszelkie problemy w krótkim czasie. Nasza kadra obsługi klienta znana jest z cierpliwości i wyrozumiałości dla nawet najbardziej wymagających klientów. Nie wahaj się skontaktować z działem obsługi klienta ERP System, przy nawet najmniejszej wątpliwości.

Kontakt ERP System Jeśli jeszcze razem nie pracujemy zadzwoń do nas (Kontakt) – spotkamy się i wspólnie znajdziemy sposób na rozwiązanie problemu.

Przeprowadzimy analizę przedwdrożeniową dostosowaną do Twojej działalności.
Dokładnie zaplanujemy etapy działań wdrożeniowych.
Zadbamy o migrację danych i prawidłową konfigurację systemu.
Przygotujemy szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników.
Zapewnimy asystę na początku pracy systemu i dalszą obsługę serwisową.

Poznaj opinie naszych klientów