O nas

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Nazywamy się ERP System, jesteśmy ambitnym i doświadczonym zespołem specjalizującym się w doborze oraz wdrożeniu odpowiedniego programu firmy Comarch ERP, który pomoże Tobie zarządzać firmą. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Comarch oraz Comarch Healthcare. Stale się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje. Dla nas liczą się efekty i zadowolenie Klienta.

Jak działamy

  • Spotkajmy się – umówimy się na spotkanie i porozmawiamy o Twoich potrzebach.
  • Wybierzemy odpowiedni program – przedstawimy Ci najlepszą ofertę, zaproponujemy takie rozwiązania, które przyniosą Twojej firmie najlepsze wyniki i ustalimy zakres działań.
  • Omówimy warunki współpracy – chcemy, abyś miał pewność co oferujemy i za ile.
  • Rozpoczynamy pracę – zadbamy o to, aby Twój system działał zgodnie z ustalonymi warunkami.
  • Przeprowadzamy konsultacje – jesteśmy otwarci na zmiany. Wprowadzamy poprawki, przeprowadzamy testy i robimy wszystko, aby system działał tak jak chcesz.
  • Wdrażamy program – przedstawiamy gotowy program, przeprowadzamy niezbędne szkolenia oraz omawiamy dalszą współpracę.

Co nas wyróżnia

Do każdego Klienta odnosimy się w sposób indywidualny, co oznacza, że opracujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Współpracując z nami dajemy gwarancję 100% skuteczności i przyniesienia jak najlepszych efektów, a warunki współpracy jasno i precyzyjnie określamy w umowie, którą zawsze zawieramy przed podjęciem prac.

O zespole

Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, konsultantów ds. wdrożeń, handlowców oraz księgowych, którzy stale się rozwijają i podnoszą swoje kwalifikacje. Dbamy o to, by współpraca z naszymi Klientami była jak najbardziej owocna. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w działaniu, tak abyś był nie tylko zadowolony, ale przede wszystkim otrzymał program idealnie spełniający Twoje potrzeby.