Oferta Comarch

Comarch

ERP SYSTEM

Ty i Twoja firma jesteście zawsze na pierwszym miejscu!

To do Ciebie dostosowujemy wdrażane przez nas systemy informatyczne wspomagające zarządzanie Twoim przedsiębiorstwem. Oferujemy sprzedaż, wdrożenie oraz serwisowanie nowoczesnych technologii ERP firmy Comarch S.A., której jesteśmy partnerem. Są to: Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT, Comarch ERP AltumComarch e-SklepComarch IBARD dla przedsiębiorstw oraz produkt Optimed24 dla medycyny. Pomożemy Twojej firmie stać się sprawniejszą i bardziej efektywną, niż kiedykolwiek. Osiągniesz maksimum wydajności. Nasze prace realizujemy szybko i sprawnie, lepiej niż nasi konkurenci. Zapewniamy szkolenia oraz opiekę po wdrożeniu naszego rozwiązania. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań oferujemy swoją pomoc.

Sprzęt IT

KOMPUTERY

Uruchomimy każdy sprzęt IT. Żadne urządzenie nie jest nam straszne. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i serwisem. Specjalizujemy się w kasach, drukarkach fiskalnych oraz terminalach płatniczych. Zapewniamy obsługę wszystkich formalności w Urzędzie Skarbowym oraz automatyzację pracy i komfort prowadzenia Twojego biznesu. Ułatwimy pracę Tobie oraz Twoim pracownikom. Zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

Outsourcing

OUTSOURCING IT

Administrujemy systemy informatyczne wspomagające procesy biznesowe. Wspieramy użytkowników w obsłudze oprogramowania i sprzętu.
Indywidualnie dobierzemy zakres obsługi IT dla Twojej firmy oraz dostosujemy go do potrzeb Twojej działalności. Pomożemy Twoim pracownikom z oprogramowaniem i jego zaawansowanymi funkcjami, tak, żeby byli w stanie swobodnie z nich korzystać na co dzień.

Comarch

BIURO RACHUNKOWE

Świadczymy usługi księgowe zachowując bezpieczeństwo zawieranych transakcji i prowadzonych rozliczeń. Sposób prowadzenia księgowości dostosujemy do Twoich potrzeb. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze systemy Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima. Oferujemy wdrożenie oprogramowania, przeszkolenie pracowników oraz zadbanie o konserwację urządzeń.

Zapraszamy do Kontaktu z nami!