Comarch ERP Altum

comarch erp altum

Comarch ERP Altum

Program Comarch ERP Altum jest programem wielojęzycznym przystosowanym dla przedsiębiorstw międzynarodowych. Jego najważniejszą zaletą jest automatyzacja procesów biznesowych (BPM) oraz narzędzia pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy. Comarch ERP Altum składa się z modułów, które można bardzo łatwo i dowolnie rozbudować, a ich pełna integracja oraz jedna baza danych sprawiają, że dane wprowadzane są do systemu tylko raz. Nowoczesny i elastyczny oraz zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zarządzaj swoją firmą gdziekolwiek jesteś. Program dostępny jest w formie aplikacji internetowej, mobilnej, w modelu stacjonarnym oraz w chmurze.

Moduły dostępne w Comarch Altum:

  • Zarządzanie siecią handlową – integracja z platformą Comarch Retail. Wspiera procesy od ofertowania, przyjmowania zamówień, aż po fakturowanie.
  • Handel i Magazyn – kompleksowa obsługa oraz usprawnienie wszystkich procesów handlowo-magazynowych w firmie.
  • Business Intelligence – podejmowanie właściwych decyzji w oparciu o trafne analizy i prognozy dostępne w standardzie.
  • Automatyzacja procesów – Business Process Management (BPM), czyli całkowita lub częściowa automatyzacja procesów zachodzących w firmie.
  • E-Commerce – pełna integracja z platformami B2C i B2B wspierającymi kanał sprzedaży internetowej.
  • CRM – narzędzie do obsługi kontaktów z klientami i tworzenia ofert.
  • Finanse i księgowość – prowadzenie odrębnej i niezależnej księgowości dla każdego z przedsiębiorstw oraz centralne zarządzanie finansami wszystkich jednostek.
  • Kadry i płace – pełna obsługa kadrowa i płacowa umożliwia zautomatyzowane generowanie dokumentów płacowych oraz deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych.

Jeśli chcesz zamówić Comarch ERP Altum to:

Czym jest Comarch Altum?

To nowoczesna, inteligenta platforma ERP, która stworzona została w celu kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych biznesowych procesów w przedsiębiorstwie. Oferowany system został stworzony przez renomowaną firmę Comarch. Dzięki temu programowi zapewnimy swojej firmie uporządkowany obieg informacji, lepszą kontrolę nad kosztami czy działaniami operacyjnymi oraz wprowadzimy całkowitą lub częściową automatyzację wielu procesów i działań. Program ten rekomendujemy w szczególności firmom o niestandardowych potrzebach. Altum Comarch jest połączeniem wielu najnowszych rozwiązań informatycznych z wiedzą najlepszych konsultantów i partnerów Comarch. System, który oferujemy i instalujemy, jest polskim oprogramowaniem. Został on napisany całkowicie od podstaw, zgodnie z najnowszymi realiami biznesowymi i logiką przedsiębiorczości.

Co wyróżnia Comarch ERP Altum?

Dlaczego warto zamówić od nas Comarch ERP Altum? Ponieważ program ten wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim wbudowanymi narzędziami raportującymi Business Intelligence, które współpracują z silnikami pozwalającymi na modelowanie i automatyzację procesów Business Process Managament. Takie połączenie czyni Comarch ERP Altum inteligentną platformą. Rozwiązanie tego typu umożliwia nie tylko archiwizowanie i analizowanie danych, lecz także prognozowanie przyszłych wartości. Program, który mamy w swojej ofercie spełnia potrzeby nie tylko branż i firm, lecz także konkretnych działów i pracowników. Współczesny interfejs tworzy przejrzysty pogląd poszczególnych funkcji oraz ułatwia modyfikację systemu.

Funkcjonalność programu Comarch Altum

Aby ograniczyć koszty funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, należy prowadzić efektywność operacyjną. Comarch Altum to program pozwalający na kompleksową obsługę wszystkich niestabilnych procesów biznesowych średnich i dużych firm handlowych oraz usługowych. Program Altum firmy Comarch daje firmom funkcjonalność oraz ponadprzeciętną elastyczność. Co więcej, na tle konkurencji, program wyróżnia się wbudowanymi narzędziami analitycznymi i tworzącymi automatyzację procesów.

Dlaczego warto zamówić Altum Comarch?

Zainstalowanie takiego oprogramowania w firmie wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim główną zaletą Comarch Altum jest gwarancja bezpieczeństwa firmy oraz usprawnienie procesów w niej zachodzących. To program dedykowany dla międzynarodowych i wielodziałowych przedsiębiorstw. To, co przekonuje również do wybrania tego programu to jego połączenie z aplikacjami mobilnymi, które pozwalają na wygodną pracę, gdzie tylko chcemy.