Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce system do zarządzania firmą. Oferujemy program małym i średnim przedsiębiorstwom z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Comarch Optima składa się z modułów, które można bardzo łatwo i dowolnie rozbudować, a ich pełna integracja oraz jedna baza danych sprawiają, że dane wprowadzane są do systemu tylko raz. Zachęcamy do poznania nowoczesnego, elastycznego oraz zawsze zgodnego z obowiązującymi przepisami prawnymi oprogramowania.
Moduły dostępne w Comarch Optima:
  • Księgowość jest modułem do prowadzenia uproszczonej i pełnej księgowości oraz zarządzania środkami trwałymi.
  • Handel i magazyn to kompleksowe rozwiązanie handlowo-magazynowe, obsługa sprzedaży detalicznej i mobilny program do inwentaryzacji.
  • Płace i Kadry, czyli obsługa m.in. procesu kadrowo-płacowego wraz z opcjonalnym portalem pracownika dostępnym z przeglądarki internetowej.
  • Rozwiązania dla biur rachunkowych, czyli prowadzenie księgowości, kadr i płac, elektroniczna wymiana dokumentów oraz proste tworzenie różnorodnych analiz.
  • CRM i serwis, czyli narzędzie do obsługi kontaktów z klientami i tworzenia ofert oraz obsługi serwisowej w dowolnej branży.
  • Raportowanie i analizy, czyli intuicyjne narzędzia do budowy analiz i raportów, dostępne w przeglądarce internetowej lub na pulpicie komputera.
  • Rozwiązania mobilne – jest to pakiet aplikacji na urządzenia mobilne pozwalający na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa z każdego miejsca.
  • Sprzedaż w internecie – rozwiązania do skutecznej sprzedaży w kanale internetowym, zarówno dla klientów detalicznych jak i biznesowych.

Zachęcamy do wdrożenia programu. Z nim zaoszczędzisz czas, zyskasz nowych klientów oraz będziesz miał dostęp do szczegółowych analiz danych dotyczących Twojej firmy. Zainwestuj w system, który przyniesie Tobie, Twojej firmie i Twoim pracownikom same korzyści.

Zapoznaj się z cennikiem Comarch ERP Optima

Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub wypróbować wersję demo programu Comarch ERP Optima? Kliknij w link Comarch Optima Demo