Comarch ERP Optima

comarch erp optima
Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce system do zarządzania firmą. Oferujemy program małym i średnim przedsiębiorstwom z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Comarch Optima składa się z modułów, które można bardzo łatwo i dowolnie rozbudować, a ich pełna integracja oraz jedna baza danych sprawiają, że dane wprowadzane są do systemu tylko raz. Zachęcamy do poznania nowoczesnego, elastycznego oraz zawsze zgodnego z obowiązującymi przepisami prawnymi oprogramowania.
Moduły dostępne w Comarch Optima:
  • Księgowość jest modułem do prowadzenia uproszczonej i pełnej księgowości oraz zarządzania środkami trwałymi.
  • Handel i magazyn to kompleksowe rozwiązanie handlowo-magazynowe, obsługa sprzedaży detalicznej i mobilny program do inwentaryzacji.
  • Płace i Kadry, czyli obsługa m.in. procesu kadrowo-płacowego wraz z opcjonalnym portalem pracownika dostępnym z przeglądarki internetowej.
  • Rozwiązania dla biur rachunkowych, czyli prowadzenie księgowości, kadr i płac, elektroniczna wymiana dokumentów oraz proste tworzenie różnorodnych analiz.
  • CRM i serwis, czyli narzędzie do obsługi kontaktów z klientami i tworzenia ofert oraz obsługi serwisowej w dowolnej branży.
  • Raportowanie i analizy, czyli intuicyjne narzędzia do budowy analiz i raportów, dostępne w przeglądarce internetowej lub na pulpicie komputera.
  • Rozwiązania mobilne – jest to pakiet aplikacji na urządzenia mobilne pozwalający na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa z każdego miejsca.
  • Sprzedaż w internecie – rozwiązania do skutecznej sprzedaży w kanale internetowym, zarówno dla klientów detalicznych jak i biznesowych.

Zachęcamy do wdrożenia programu. Z nim zaoszczędzisz czas, zyskasz nowych klientów oraz będziesz miał dostęp do szczegółowych analiz danych dotyczących Twojej firmy. Zainwestuj w system, który przyniesie Tobie, Twojej firmie i Twoim pracownikom same korzyści.

Zapoznaj się z cennikiem Comarch ERP Optima

Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub wypróbować wersję demo programu Comarch ERP Optima? Kliknij w link Comarch Optima Demo

< Powrót do oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw

Czym jest Comarch Optima ERP?

Optima Comarch ERP to najlepszy obecnie program polskiego producenta Comarch umożliwiający zarządzanie firmą. Program ten pozwala na pełną obsługę małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących w każdej branży. Dzięki podstawowej technologii, a także dobrze przemyślanym funkcjom Optima Comarch ER jest bardzo chętnie wybierany przez właścicieli biur rachunkowych oraz kancelarii świadczących usługi doradztwa podatkowego. Oferowany przez nas program na stronie erpsystem.pl zawiera rozbudowane moduły. Dzięki temu zbudowanie zintegrowanego programu z potrzebami i specyfiką danego przedsiębiorstwa jest bardzo łatwe. Każdy przedsiębiorca chcący usprawnić działanie firmy oraz kompleksowo nim zarządzań powinien zainstalować ten nowoczesny program.

Jakie branże mogą być obsłużone dzięki Comarch Optima ERP?

Oprogramowanie Comarch Optima ERP składa się z 8 uniwersalnych modułów, które umożliwiają obsługę przedsiębiorstwa w zależności, w jakiej branży funkcjonuje. W tym oprogramowaniu możemy wyróżnić moduły: księgowość (prowadzenie księgowości i zarządzanie środkami trwałymi), handel i magazyn (nowoczesne rozwiązania handlowo-magazynowe), płace i kadry (portal pracownika dostępny przez przeglądarkę internetową oraz rozwiązania usprawniające procesy kadrowo-płacowe), rozwiązania dla biur rachunkowych (obsługa pełnej księgowości, kadr i płac oraz elektroniczny przepływ dokumentów), CRM i serwis (rozwiązania usprawniające obsługę swoich klientów), raportowanie i analizy (narzędzia umożliwiające realizowanie analiz i raportów), rozwiązania mobilne (pakiet aplikacji do zarządzania firmą, skąd tylko chcemy) oraz sprzedaż w internecie (rozwiązania dla e-commerce).

ERP Comarch Optima, jako system zarządzania firmą

ERP Comarch Optima to oprogramowanie, które charakteryzują trzy cechy: system składający się z modułów, wbudowane analityczne narzędzia oraz szeroki wybór funkcji dla przedsiębiorców. Głównym zaletami tego programu jest możliwość dalszej rozbudowy funkcji i modułów, przeprowadzenie analiz wielu danych oraz dostęp do systemu z każdego miejsca, nawet gdy nie mamy dostępu do internetu.

Dlaczego warto wybrać Comarch Optima ERP?

Comarch Optima ERP warto wybrać przede wszystkim ze względu na możliwość wprowadzenia do firmy automatyzacji różnych czynności (co prowadzi do oszczędności czasu), wbudowania do przedsiębiorstwa narzędzi analitycznych oraz dostępu do monitorujących raportów. Decydując się na ERP Comarch Optima, będą Państwo mieli zawsze aktualne dane, stały dostęp do raportów oraz narzędzia do przeprowadzenia analitycznych badań.