Oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw

ERP dla małych firm

Zapoznaj się z ofertą programów Comarch dla małych i średnich przedsiębiorstw

Proponujemy programy dla małych i średnich przedsiębiorstw, które znacznie ułatwią zarządzanie biznesem. Każdy system można dowolnie rozbudować, rozszerzając go o dodatkowe moduły.

lub dowiedz się więcej o programach kontaktując się z nami.
comarch erp optima

w modelu stacjonarnym

Comarch ERP Optima w modelu stacjonarnym instalowany jest na firmowym serwerze. Program daje możliwość indywidualnego i samodzielnego administrowania systemem.

comarch erp optima

w modelu chmury

Comarch ERP Optima w modelu chmury umożliwia kompleksowe zarządzanie procesami w firmie przez Internet. Jego główną zaletą jest instalacja oprogramowania oraz praca, która odbywa się na serwerach dostawcy usługi, a nie na komputerze użytkownika.

comarch erp xt

Comarch ERP XT to program do fakturowania przeznaczony dla mikro i małych przedsiębiorstw. Wystawianie faktur stanie się łatwym i przyjemnym zajęciem. Dzięki ERP XT oszczędzisz czas i z łatwością poprowadzisz biznes. Oprogramowanie umożliwia wystawianie faktur online: VAT, proforma, zaliczkowe.

comarch erp altum

Wielojęzyczne oprogramowanie przeznaczone dla firm międzynarodowych. Składa się z modułów, które można bardzo łatwo i dowolnie rozbudować. Ciekawą funkcją programu jest prowadzenie kilku przedsiębiorstw w jednym systemie.

comarch e sklep

Profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze program, dzięki któremu możesz prowadzić biznes w sieci. W pełni zintegrowany z systemami: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP XT oraz Comarch ERP Altum.

comarch ibard

To wydzielona specjalnie dla Twojej firmy przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której możesz bezpiecznie przechowywać swoje dane. Usługa dostępna jest na wszystkie urządzenia również mobilne.

comarch bi point

Narzędzie posiadające zestawy raportów, które umożliwiają prowadzenie w łatwy i przyjemny sposób codziennych analiz. Aplikacja posiada atrakcyjne i różnorodne formy wizualizacji danych.