medNote

mednote
Aplikacja medyczna medNote swoim wyglądem przypomina edytor tekstu, dzięki temu praca staje się szybka i łatwa. Istnieje możliwość jej konfiguracji, co pozwoli dostosować system do Twoich potrzeb oraz specyfiki pracy, a wszystkie dostępne formularze wzorowane są na papierowych wersjach dokumentów. Nie musisz się martwić, że utracisz wpisywane dane w wyniku przypadkowego zamknięcia przeglądarki. Aplikacja automatycznie zapisuje wszystkie uzupełniane dokumenty w chmurze medNote, co pozwala również na kontynuowanie pracy na innym komputerze. Uzupełniając dokument możesz odnajdywać odpowiednie terminologie medyczne lub katalogi leków na podstawie fragmentów wyrazów, a system dostarczy podpowiedzi. Aplikacja Comarch medNote łączy dane z różnych źródeł, dzięki temu wszystkie niezbędne informacje system wyświetla automatycznie. System umożliwia łatwe i wygodne wystawianie recept, dzięki automatycznemu przeszukiwaniu katalogów leków PharmIndex, podpowiedzi wybranych leków, wyświetlanych aktualnych poziomów refundacji, zakresów wskazań, czy informacji o dostępności danego leku. Uzyskasz także dostęp do rozszerzonych informacji pochodzących z ChPL.

Zachęcamy do zamówienia Comarch medNote klikając w obrazek obok

Comarch medNote

Jeśli masz pytania dotyczące programu Comarch medNote lub chciałbyś się dowiedzieć więcej o jego możliwościach skontaktuj się z nami.

Powrót do oferty programów Comarch

Comarch medNote – w trosce o komfort lekarzy i pacjentów

Stale zmieniające się przepisy oraz nowe rozwiązania technologiczne to wyzwania, z którymi muszą mierzyć się lekarze w całej Polsce. Na przeciw tym potrzebom wychodzi firma Comarch. medNote to specjalna aplikacja dedykowana Indywidualnym Praktykom Lekarskim, która jest dostosowana do najnowszych przepisów. Dzięki Comarch medNote medycy otrzymują możliwość wystawianie e-recept oraz e-ZLA. Wyróżnia się przede wszystkim łatwością użytkowania. System zdecydowanie przyspiesza wprowadzenie wszystkich danych niezbędnych do dokumentacji medycznej, oraz zapewnia ich poprawność. Cały czas mamy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, ponieważ aplikacja działa w chmurze, co daje nam możliwość sprawdzenia danych o każdej porze oraz z dowolnego miejsca.

Jakie są najważniejsze cechy aplikacji medNote Comarch?

Lekarze znajdą wszystko, co najważniejsze w aplikacji medNote Comarch. Główne zalety tego systemu to:

  • możliwość wydawania elektronicznych zwolnień lekarskich, szczególnie przy coraz częstszych zmianach w systemie pracy na zdalną,
  • wystawianie e-recept i skierowań online
  • katalog PharmIndex, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze leki,
  • medNote Scanner, sczytujący wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pacjenta,
  • uporządkowana i regularnie aktualizowana dokumentacja medyczna,
  • możliwość rejestracji wizyt pacjentów,
  • wszystkie najważniejsze badania laboratoryjne i obrazowe,
  • 14-dniowa kopia bezpieczeństwa, która pozwala chronić przechowywane dane,
  • dostęp do 1GB w chmurze MedNote Comarch.

Jak widać, system zdecydowanie pomaga nie tylko lekarzom, ale także pacjentom w łatwiejszej i bardziej przejrzystej komunikacji.

medNote Scanner – idealny dla pacjenta

Jedną z najważniejszych aplikacji w systemie medNote jest Scanner. Wszystkie dokumenty medyczne pacjenta lekarz ma możliwość wgrywać bezpośredniego z telefonu lub z dysku zewnętrznego. Dzięki skanerowi kompatybilnemu z aplikacją pojawią się one już po kilku chwilach w medNote. Wszystkie najważniejsze informacje na temat pacjenta lekarze odnajdą bardzo szybko. Wszystko to dzięki uporządkowanemu i intuicyjnemu interfejsowi. Chociaż przenosimy się do przestrzeni cyfrowej, to jednak większość formularzy oraz dokumentów przygotowanych jest bardzo podobnie do tradycyjnych, analogowych wersji. Ze względów bezpieczeństwa tworzone są specjalne kopie danych na okres 14 dni, a wszystkie uzupełnione dokumenty są automatycznie zapisywane w chmurze.