Oferta dla dużych przedsiębiorstw

Zapoznaj się z ofertą programów Comarch dla dużych przedsiębiorstw

Nowoczesne systemy dla dużych przedsiębiorstw usprawnią zarządzanie dokumentami, pracownikami oraz klientami. Oferowane przez nas programy są najnowocześniejszymi rozwiązaniami IT i dedykowane są dla różnych branż: handlu, turystyki, logistyki czy produkcji. 

Rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Dzięki temu możesz dowolnie skonfigurować program używając tylko tych modułów, których potrzebujesz.

Wielojęzyczne oprogramowanie przeznaczone dla firm międzynarodowych. Składa się z modułów, które można bardzo łatwo i dowolnie rozbudować. Ciekawą funkcją programu jest prowadzenie kilku przedsiębiorstw w jednym systemie.

Profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze program, dzięki któremu możesz prowadzić biznes w sieci. W pełni zintegrowany z systemami: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP XT oraz Comarch ERP Altum.

To wydzielona specjalnie dla Twojej firmy przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której możesz bezpiecznie przechowywać swoje dane. Usługa dostępna jest na wszystkie urządzenia również mobilne.

Narzędzie posiadające zestawy raportów, które umożliwiają prowadzenie w łatwy i przyjemny sposób codziennych analiz. Aplikacja posiada atrakcyjne i różnorodne formy wizualizacji danych.

Wybierz odpowiedni program dla Twojej firmy