Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum

Comarch EPR Altum jest rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy w zarządzaniu firmą potrzebują zastosowania indywidualnego podejścia. Jest programem wielojęzycznym przystosowanym specyfiki międzynarodowej. Jego najważniejszą zaletą jest automatyzacja procesów biznesowych (BPM) oraz narzędzia pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy. System Comarch Altum doskonale sprawdza się w firmach zagranicznych, średnich i dużych firmach handlowo-usługowych oraz sieciach handlowych. Comarch ERP Altum składa się z modułów, które możemy bardzo łatwo i dowolnie rozbudować, a ich pełna integracja oraz jedna baza danych sprawia, że dane wprowadzane są do systemu tylko raz. Nowoczesny i elastyczny oraz zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zarządzaj swoją firmą gdziekolwiek jesteś. Program dostępny jest w formie aplikacji internetowej i aplikacji mobilnej oraz w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym.

Moduły dostępne w Comarch Altum:

  • Zarządzanie siecią handlową – integracja z platformą Comarch Retail. Wspiera procesy od ofertowania, przyjmowania zamówień, aż po fakturowanie.
  • Handel i Magazyn – kompleksowa obsługa oraz usprawnienie wszystkich procesów handlowo-magazynowych w firmie.
  • Business Intelligence – podejmowanie właściwych decyzji w oparciu o trafne analizy i prognozy dostępne w standardzie.
  • Automatyzacja procesów – Business Process Management (BPM), czyli całkowita lub częściowa automatyzacja procesów zachodzących w firmie.
  • E-Commerce – pełna integracja z platformami B2C i B2B wspierającymi kanał sprzedaży internetowej.
  • CRM – narzędzie do obsługi kontaktów z klientami i tworzenia ofert.
  • Finanse i księgowość – prowadzenie odrębnej i niezależnej księgowości dla każdego z przedsiębiorstw oraz centralne zarządzanie finansami wszystkich jednostek.
  • Kadry i płace – pełna obsługa kadrowa i płacowa umożliwia zautomatyzowane generowanie dokumentów płacowych oraz deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych.
Jeśli chcesz zamówić Comarch ERP Altum skontaktuj się z nami.