Oferta dla dużych przedsiębiorstw

ERP dla dużych firm

Zapoznaj się z ofertą programów Comarch dla dużych przedsiębiorstw

Nowoczesne systemy dla dużych przedsiębiorstw usprawnią zarządzanie dokumentami, pracownikami oraz klientami. Oferowane przez nas programy są najnowocześniejszymi rozwiązaniami IT i dedykowane są dla różnych branż: handlu, turystyki, logistyki czy produkcji. 

lub dowiedz się więcej o programach kontaktując się z nami.
comarch erp xl

Rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Dzięki temu możesz dowolnie skonfigurować program używając tylko tych modułów, których potrzebujesz.

comarch erp altum

Wielojęzyczne oprogramowanie przeznaczone dla firm międzynarodowych. Składa się z modułów, które można bardzo łatwo i dowolnie rozbudować. Ciekawą funkcją programu jest prowadzenie kilku przedsiębiorstw w jednym systemie.

comarch e sklep

Profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze program, dzięki któremu możesz prowadzić biznes w sieci. W pełni zintegrowany z systemami: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP XT oraz Comarch ERP Altum.

comarch ibard

To wydzielona specjalnie dla Twojej firmy przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której możesz bezpiecznie przechowywać swoje dane. Usługa dostępna jest na wszystkie urządzenia również mobilne.

comarch bi point

Narzędzie posiadające zestawy raportów, które umożliwiają prowadzenie w łatwy i przyjemny sposób codziennych analiz. Aplikacja posiada atrakcyjne i różnorodne formy wizualizacji danych.