Comarch e-Sklep

comarch e sklep

Comarch e-Sklep

Program Comarch e-Sklep to kompleksowe narzędzie pozwalające na prowadzenie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z systemami: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP XT oraz Comarch ERP Altum. Wystarczy, że skorzystasz z odpowiednich narzędzi i w łatwy sposób rozpoczniesz sprzedaż w Internecie. Comarch e-Sklep to profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu możesz w pełni prowadzić handel w sieci. Program dostępny jest w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym (w chmurze). Oznacza to, że umożliwia kompleksowe zarządzanie procesami w firmie przez Internet oraz dostosowany jest na urządzenia mobilne w formie aplikacji.

Poznaj możliwości Comarch e-Sklep:

 • pełna integracja z systemami Comarch ERP,
 • w pełni responsywny panel do zarządzania sklepem,
 • wystawianie nielimitowanej liczby towarów w e-sklepie,
 • mobilność,
 • łatwa i szybka edycja wyglądu sklepu,
 • integracja z serwisami handlowymi takimi jak Allegro, wszystko.pl,
 • integracja m.in z systemami płatności, firmami kurierskimi, systemami porównywania cen i ocenami klientów,
 • mechanizmy promocyjne tj. oznaczanie produktów wieloma flagami, tworzenie rabatów i promocji oraz kodów promocyjnych,
 • sporządzania raportów i analiz,
 • wysyłania do klientów wiadomości oraz newsletterów z najnowszymi ofertami, promocjami,
 • sprawnej obsługi zgłoszeń reklamacyjnych oraz zwrotów,
 • prowadzenie bloga, który zwiększy sprzedaż.

Czym jest Comarch eSklep?

Jeżeli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci na kompleksową obsługę sklepu internetowego i zintegrowanie go z innymi systemami naszej firmy, Comarch eSklep to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Ten wygodny program daje wiele możliwości w zakresie obsługi e-commerce. Jest intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu prowadzenie internetowego biznesu staje się łatwe i przyjemne.

W tym programie z łatwością dostosujesz wygląd swojego sklepu internetowego do swoich potrzeb, a klienci z łatwością odnajdą wszystkie potrzebne funkcje. Możesz dowolnie ustawiać promocje, zniżki i kody promocyjne i wystawiać w sklepie dowolną liczbę produktów. Z łatwością połączysz też sklep internetowy z takimi platformami jak Allegro.pl, co umożliwi zwiększenie zasięgów i sprzedaży.

ESklep Comarch – wygodne rozwiązanie dla e-commerce

ESklep Comarch zaprojektowany został w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić Ci pracę. Dlatego jest on kompatybilny z innymi naszymi produktami. Współpracuje nienagannie z systemami: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP XT oraz Comarch ERP Altum. To gwarantuje łatwiejsze prowadzenie firmy i integrację wielu procesów.

Program współpracuje też z innymi systemami płatności, firmami kurierskimi, systemami porównywania cen. Pozwala to na łatwiejsze rozliczanie i realizację zamówień.

Dlaczego warto wybrać eSklep Comarch?

Jeżeli szukasz wygodnego narzędzia e-commerce, które daje wiele możliwości i jest proste w obsłudze jednocześnie, eSklep Comarch to produkt idealny dla Ciebie. Dostępny jest zarówno stacjonarnie, na sprzęcie firmowym, jak i w wersji mobilnej. Oznacza to, że możesz używać go jako aplikacji na urządzeniach mobilnych, skąd będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji. Panel jest w pełni responsywny, co daje gwarancję, że działa nienagannie na ekranie każdej wielkości.

Dodatkowo jest to program, który znacznie ułatwia komunikację z klientami. Pozwala na wysyłkę newsletterów z najnowszą ofertą i promocjami czy rozpatrywanie reklamacji w prosty i przejrzysty sposób. Możesz nawet prowadzić za jego pomocą bloga, dzięki czemu przybliżysz odbiorcom swoje produkty i ich zastosowania, a zarazem zwiększysz zasięgi.

Comarch eSklep wsparciem Twojej firmy

Poza wygodą, rozbudowanymi funkcjonalnościami i szeroką integracją z innymi programami Comarch eSklep daje Ci dostęp do narzędzi analitycznych, w których zobaczysz statystyki sklepu i raporty przedstawione w jasny i przystępny sposób. Na ich podstawie możesz podejmować decyzje dotyczące dostępności produktów, działań marketingowych i dalszych kroków biznesowych.