O nas

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Nazywamy się ERP System, jesteśmy ambitnym i doświadczonym zespołem specjalizującym się w doborze oraz wdrożeniu odpowiedniego programu firmy Comarch ERP, który pomoże Tobie zarządzać firmą. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Comarch oraz Comarch Healthcare. Stale się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje. Dla nas liczą się efekty i zadowolenie Klienta.
lub dowiedz się więcej o programach kontaktując się z nami.

Jak działamy

Co nas wyróżnia

Do każdego Klienta odnosimy się w sposób indywidualny, co oznacza, że opracujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Współpracując z nami dajemy gwarancję 100% skuteczności i przyniesienia jak najlepszych efektów, a warunki współpracy jasno i precyzyjnie określamy w umowie, którą zawsze zawieramy przed podjęciem prac.

O zespole

Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, konsultantów ds. wdrożeń, handlowców oraz księgowych, którzy stale się rozwijają i podnoszą swoje kwalifikacje. Dbamy o to, by współpraca z naszymi Klientami była jak najbardziej owocna. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w działaniu, tak abyś był nie tylko zadowolony, ale przede wszystkim otrzymał program idealnie spełniający Twoje potrzeby.

wsparcie erp